Internetinė bankininkystė

Kredito unijų nariai savo sąskaitas valdyti gali per internetinės bankininkystės sistemą i-Unija. Neišeidami iš namų galite atlikti mokėjimo pavedimus, peržiūrėti ir atsispausdinti sąskaitų išrašus, peržiūrėti paskolų grąžinimo tvarkaraštį, patikrinti, kiek palūkanų priaugo terminuotame indėlyje, atsiskaityti interneto parduotuvėse, atsiskaitymams besinaudojančiose mokėjimai.lt paslaugomis.

i-Unija pagalba galite prisijungti prie Elektroninės valdžios portalo ir Registrų centro, Valstybinės mokesčių inspekcijos tinklalapio.

Kiek kainuoja naudotis i-Unija?

NB! Atskirose kredito unijose įkainiai gali skirtis. Čia nurodomi Širvintų kredito unijos taikomi įkainiai.

Nemokamos paslaugos

 • Pirminio slaptažodžio atstatymas
 • Išrašų peržiūra

Mokamos paslaugos

 • Mokėjimo pavedimas į kitas Lietuvoje veikiančias kredito įstaigas, neskubus  – 0,40 Eur
 • Mokėjimo pavedimas kredito unijos viduje į kito kliento sąskaitą – 0,40 Eur
 • Mokėjimo pavedimas į kitą kredito uniją, kuri yra LCKU nerė – 0,40 Eur
 • Slaptažodžių kortelės išdavimas – 2 Eur
 • Daugiau nei vienos identifikavimo kodų kortelės išdavimas, taip pat prarastos ar sugadintos identifikavimo kodų kortelės pakeitimas – 2 Eur

Kaip tapti i-Unija naudotoju?

 1. Tereikia atvykti į Širvintų kredito uniją ir sudaryti Elektroninių paslaugų teikimo sutartį.
 2. Jums bus suteiktas šešiaženklis naudotojo kodas sistemoje, kuriuo naudodamiesi jungsitės prie sistemos, ir pirminis slaptažodis. Taip pat gausite nemokamą slaptažodžių kortelę, kurioje nurodyti sunumeruoti slaptažodžiai, iš kurių vieną reikia įvesti jungiantis prie sistemos.
 3. Susipažinkite su kredito unijos Elektroninių paslaugų teikimo sąlygomis.
 4. Kredito unijos darbuotojai paaiškins kaip naudotis paslaugomis internetu. Nežinote, kaip naudotis? Atvykite į kredito uniją ir mūsų darbuotojai mielai jums pagelbės.

Internetinės bankininkystės saugumas

Siekiant apsaugoti Jūsų lėšas, kurias galima pasiekti internetinės bankininkystės sistema i-Unija, yra nustatyti operacijų limitai:

 • Per parą leidžiama atlikti operacijų už 3000 Eur
 • Didžiausia vienos operacijos suma – 1500 Eur

Jei šie operacijų limitai Jums atrodo per dideli ar per maži, juos galima pritaikyti Jūsų poreikiams. Tiesiog, sudarydami sutartį ar pakeisdami elektroninių paslaugų teikimo sutartį, informuokite kredito unijos darbuotojus, kad pageidaujate kitokių operacijų limitų.

Svarbu!

 • Prieš pradėdami naudotis LKU internetinės bankininkystės sistema (i-Unija) įsitikinkite, ar tikrai jungiatės tinkamu adresu. Prisijungti prie i-Unija galima interneto naršyklės adresų eilutėje įvedus https://www.i-unija.lt arba užsukus į kredito unijų tinklalapyje www.lku.lt esančią skiltį LKU internetinė bankininkystė.
 • Baigę darbą LKU internetinės bankininkystės sistemoje arba palikdami kompiuterį nors akimirkai, būtinai atsijunkite, spausdami „Atsijungti“ ir uždarykite interneto naršyklę.
 • Pasinaudoję LKU internetine bankininkyste viešoje vietoje (pvz., interneto kavinėje, bibliotekoje ar kitoje vietoje kur viešai naudojamasi internetu), kuo skubiau pasikeiskite prisijungimo slaptažodį. Tai daroma paspaudus nuorodą „Keisti parametrus“ ir įvedus naują prisijungimo slaptažodį.
 • Patikimai saugokite savo slaptus kodus. Atminkite, kad visi kodai (naudotojo kodas, pirminis ir nuolatinis slaptažodis, slaptažodžių kortelė) tai raktas nuo Jūsų sąskaitų kredito unijoje. Niekada nelaikykite šios informacijos pašaliniams lengvai pasiekiamoje vietoje. Nerašykite savo naudotojo kodo ant slaptažodžių kortelės. Nuolatinį slaptažodį tiesiog įsiminkite ir niekur jo nerašykite. Atminkite, kad niekas ir jokiomis aplinkybėmis neturi teisės reikalauti iš Jūsų pateikti slaptų LKU internetinės bankininkystės prisijungimo kodų.
 • Apsaugokite savo kompiuterinę įrangą.

 Aktuali informacija indėlininkams

Detali informacija apie indėlių draudimo sąlygas ir atvejus, kai indėliai nėra draudžiami ir kai taikomi indėlių draudimo išmokų mokėjimo apribojimai, pateikiama VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ interneto svetainėje  www.iidraudimas.lt.

Papildomą informaciją indėlininkams rasite čia.